49. ČLANSKO PRVENSTVO REPUBLIKE SLOVENIJE

 Ljubljana, Dvorana Krim, 4. in 5. februar 2006

 

 

A/ REZULTATI IN UVRSTITVE ČLANOV BK OLIMPIJA

 

MOŠKI POSAMEZNO (42 igralcev):

Kvalifikacije (19 igralcev – 8 kvalifikantov):

Predkolo:        Mitja ŽORGA : Franc ŠKALER (BRE) 1/15, 3/15

1. kolo:           Jure ZALETEL : Niko ALIČ (MED) 15/17, 15/6, 10/15

                        Jaka ŠPILER : Franc ŠKALER (BRE) 7/15, 4/15

Na glavno tekmovanje se ni uvrstil nihče od igralcev BKO.

Glavni turnir (31 igralcev):

1. kolo:           Šefik MAŠIĆ : Gregor PERGAR (ZAG) 15/9, 15/4

                        Miha PLEVNIK : Janž OMERZU (MED) 15/13, 1/15, 17/14

                        Miha ŠEPEC ml. : Matjaž ADLER (KUN) 15/8, 15/3

2. kolo:           Šefik MAŠIĆ : Luka PETRIČ (LJU) 0/15, 0/15

                        Miha PLEVNIK : Samo LIPUŠČEK (LJU) 9/15, 5/15

                        Miha ŠEPEC ml. : Iztok OSTROŽNIK (ZAG) 15/5, 15/5

Četrtfinale:      Miha ŠEPEC ml. : Aleš MURN (TOM) 15/9, 15/5

Polfinale:        Miha ŠEPEC ml. : Luka KUMELJ (LJU) 15/2, 11/15, 6/15

Uvrstitve:      3.-4. mesto Miha ŠEPEC ml., 9.-16. mesto Šefik MAŠIĆ, Miha PLEVNIK, 32.-38. Jure ZALETEL, Jaka ŠPILER, 39.-42. mesto Mitja ŽORGA

 

ŽENSKE POSAMEZNO (23 igralk):

Kvalifikacije (11 igralk – 4 kvalifikantke)

1. kolo:           Ana KOVAČ : Petra BAJCAR (JEŽ) 11/2, 11/1

                        Maša VOZLIČ : Urška BALOH PLAHUTNIK (ZAG) 3/11, 9/11

Ana KOVAČ se je uvrstila na glavno tekmovanje iz kvalifikacij.

Glavni turnir (16 igralk):

1. kolo:           Ana KOVAČ : Urška SILVESTER (BLI) 13/10, 4/11, 6/11

                        Ana HARTMAN : Iva LUKAČ (MLA) 5/11, 6/11

                        Maja KERSNIK : Nika HOČEVAR (LJU) 11/1, 11/2

Četrtfinale:      Maja KERSNIK : Iva LUKAČ (MLA) 11/1, 11/1

Polfinale:        Maja KERSNIK : Nina KOTAR (BIT) 11/2, 11/0

Finale:            Maja KERSNIK : Maja TVRDY (LJU) 7/11, 7/11

Uvrstitve:      2. mesto Maja KERSNIK, 9.-16. mesto Ana KOVAČ, Ana HARTMAN, 19.-23. mesto Maša VOZLIČ

 

MOŠKE DVOJICE (21 dvojic):

Kvalifikacije (9 dvojic – 4 kvalifikantke):

1. kolo:                       Miha POHAR / Rok ZALETEL : Niko ALIČ / Nejc BITENC (MED) 15/7, 15/6

2. kolo:           Jure ZALETEL / Slavko ŽUPANIČ : Miha VILAR / Bojan STRAH (JEŽ) 10/15, 10/15

Danče POHAR / Jure BABNIK : Miha POHAR / Rok ZALETEL 7/15, 7/15

                        Miha PLEVNIK / Milko PEČANIČ : Matevž BAJUK / Aljoša TURK (TOM) 4/15, 5/15

Na glavni turnir se je uvrstila dvojica Miha POHAR / Rok ZALETEL.

Glavni turnir (16 dvojic):

1. kolo:           Andrej POHAR / Miha ŠEPEC ml. : Gašper ZUPANČIČ / Tadej ŠEME (BIT) 15/3, 15/10

                        Miha POHAR / Rok ZALETEL : Aljoša ROVAN / Igor TOMIČ (BRE) 15/7, 15/6

Četrtfinale:      Andrej POHAR / Miha ŠEPEC ml. : Miha POHAR / Rok ZALETEL 15/10, 15/7

Polfinale:        Andrej POHAR / Miha ŠEPEC ml. : Bojan STRAH / Miha VILAR (JEŽ) 2:0 w.o.

Finale:            Andrej POHAR / Miha ŠEPEC ml. : Miha HORVAT / Denis PEŠEHONOV  (MLA) 5/15, 15/7, 10/15

Uvrstitve: 2. mesto Andrej POHAR / Miha ŠEPEC ml., 5.-8. mesto Miha POHAR / Rok

ZALETEL, 17.-20. mesto Jure ZALETEL / Slavko ŽUPANIČ, Danče POHAR / Jure

BABNIK, Miha PLEVNIK / Milko PEČANIČ

 

ŽENSKE DVOJICE (9 dvojic):

Kvalifikacije (4 dvojice – 2 kvalifikantki):

Dvojice BKO niso nastopile v kvalifikacijah.

Glavni turnir (7 dvojic):

1. kolo:           Ana KOVAČ / Maja POHAR : Nina JAKOPIČ / Nina ŠUMI (JEŽ) 15/9, 15/6

Polfinale:        Ana KOVAČ / Maja POHAR : Tjaša DELAK / Nika HOČEVAR (LJU) 15/1, 15/0

Finale:            Ana KOVAČ / Maja POHAR : Maja KERSNIK / Maja TVRDY (LJU) 15/17, 15/1, 15/9

Uvrstitvi:       1. mesto Ana KOVAČ / Maja POHAR, 2. mesto Maja KERSNIK / Maja TVRDY (LJU)

 

MEŠANE DVOJICE (11 dvojic):

1. kolo:           Andrej POHAR / Maja POHAR prosta

                        Miha HORVAT (MLA) / Maja KERSNIK prosta

                        Miha ŠEPEC ml. / Urška SILVESTER (BLI) : Miha PLEVNIK / Ana HARTMAN 15/1, 15/4

                                   Aleš MURN (TOM) / Ana KOVAČ : Marko SVAGUŠA / Mateja FINK (KUN/BIT) 15/9, 15/8

Četrtfinale:      Andrej POHAR / Maja POHAR : Matevž ŠREKL / Tjaša DELAK (LJU)15/2, 15/4

Miha HORVAT (MLA) / Maja KERSNIK : Miha ŠEPEC ml. / Urška SILVESTER (BLI) 15/5, 6/15, 15/8

Aleš MURN (TOM) / Ana KOVAČ : Gašper ZUPANČIČ/Nina KOTAR (BIT) 15/4, 15/8

Polfinale         Andrej POHAR / Maja POHAR : Miha ŠEPEC ml. / Urška SILVESTER (BLI) 15/7, 15/5

Finale:            Andrej POHAR / Maja POHAR : Luka PETRIČ / Maja TVRDY (LJU) 12/15, 15/14, 13/15

Uvrstitve: 2. mesto Andrej POHAR / Maja POHAR, 3.-4. mesto Miha ŠEPEC ml. / Urška

SILVESTER (BLI), 5.-8. mesto Aleš MURN (TOM) / Ana KOVAČ, Miha HORVAT (MLA) /

Maja KERSNIK, 9.-11. mesto Miha PLEVNIK / Ana HARTMAN

 

 


B/ VRSTNI RED

 

MOŠKI POSAMEZNO:

1. Luka PETRIČ (LJU), 2. Luka KUMELJ (LJU), 3.-4. Miha ŠEPEC ml. (OLI), Aleš FORJAN (LJU), 5.-8. Samo LIPUŠČEK (LJU), Jure KELHER (BIT), Nejc BOLJKA (LJU), Aleš MURN (TOM), 9.-16. Šefik MAŠIĆ (OLI), Miha PLEVNIK (OLI), Niko ALIČ (MED), Andrej HORVAT (BIT), Borut JAKOVAC (BRA), Bojan STRAH (JEŽ), Jernej VERNIK (LJU), Iztok OSTROŽNIK (ZAG), 17.-31. Matevž BAJUK (TOM), Gregor PERGAR (ZAG), Nejc BITENC (MED), Janž OMERZU (MED), Anže RUPNIK (MED), Franc ŠKALER (BRE), Tilen OMAHNE (ZAG), Mitja HOLZ (JEŽ), Rok TRAMPUŽ (MED), Marko OBLAK (TOM), Robi BOŽIČ (BRE), Marko SVAGUŠA (KUN), Matevž ŠREKL (LJU), Jaka ŠUŠTERŠIČ (BIT), Matjaž ADLER (KUN), 32.-38. Bine ZAGORC (BIT), Ivan BAMBIČ (BRE), Jure ZALETEL (OLI), Tine ALBRECHT (MED), Matjaž HRIBERNIK (ZAG), Grega VALANČIČ (BIT), Jaka ŠPILAR (OLI), 39.-42. Tadej ŠKOF (PIŠ), Aljoša ROVAN (BRE), Mitja KOSTREVC (BRE), Mitja ŽORGA (OLI) 

 

ŽENSKE POSAMEZNO:   

1. Maja TVRDY (LJU), 2. Maja KERSNIK, 3.-4. Urška SILVESTER (BLI), Nina KOTAR (BIT), 5.-8. Mateja FINK (BIT), Nina ŠKORNIK (BIT), Bojana KLAVS (ZAG), Iva LUKAČ (MLA), 9.-16. Urška BUTARA (ZAG), Nika KONCUT (MLA), Ana KOVAČ (OLI), Blažka BALOH PLAHUTNIK (ZAG), Eva ZUPAN (LJU), Nada STOJILKOVSKI (BIT), Ana HARTMAN (OLI), Nika HOČEVAR (LJU), 17.-18. Tjaša DELAK (LJU), Kaja JAMNIK (MED), 19.-23. Petra BAJCAR (JEŽ), Nika KRAJNC (MED), Anamarija SLABE (LJU), Nika OMAHEN (LJU), Maša VOZLIČ (OLI)                               

 

MOŠKE DVOJICE:

1. Denis PEŠEHONOV / Miha HORVAT (LJU/MLA), 2. Andrej POHAR / Miha ŠEPEC ml. (OLI),  3.-4. Bojan STRAH / Miha VILAR (JEŽ), Luka KUMELJ / Aleš MURN (LJU/TOM), 5.-8. Miha POHAR / Rok ZALETEL (OLI), Aleš FORJAN / Nejc VERNIK (LJU), Matevž BAJUK / Dušan SKERBIŠ (TOM), Matevž ŠREKL / Luka PETRIČ (LJU), 9.-16. Gašper ZUPANČIČ / Tadej ŠEME (BIT), Aljoša ROVAN / Igor TOMIČ (BRE), Bine ZAGORC / Jaka ŠUŠTERŠIČ (BIT), Mitja KOSTREVC / Robi BOŽIČ (BRE), Žiga HLADNIK / Marko SVAGUŠA (BIT/KUN), Matjaž ADLER / Borut JAKOVAC (KUN/BRA), Ivan BAMBIČ / Franc ŠKALAR (BRE), Janž OMERZU / Rok TRAMPUŽ (MED), 17.-20. Jure ZALETEL / Slavko ŽUPANIČ (OLI), Mitja HOLZ / Jure KRANJC (JEŽ), Danče POHAR / Jure BABNIK (OLI), Miha PLEVNIK / Milko PEČANIČ (OLI), 21. Niko ALIČ / Nejc BITENC (MED)

 

ŽENSKE DVOJICE:

1. Maja POHAR / Ana KOVAČ (OLI), 2. Maja KERSNIK / Maja TVRDY (OLI/LJU), 3.-4. Tjaša DELAK / Nika HOČEVAR (LJU), Nika KONCUT / Iva LUKAČ (MLA), 5.-7. Nina KOTAR / Nina ŠKORNIK (BIT), Lena ŠETER / Mateja FINK (BIT), Nina JAKOPIČ / Nina ŠUMI (JEŽ), 8.-9. Nika KRANJC / Kaja JAMNIK (MED), Nika OMAHEN/Katarina NOVAK (LJU)

 

MEŠANE DVOJICE:

1. Luka PETRIČ / Maja TVRDY (LJU), 2. Andrej POHAR / Maja POHAR (OLI), 3.-4. Miha ŠEPEC ml. /Urška SILVESTER (OLI/BLI), Aleš MURN / Ana KOVAČ (TOM/OLI), 5.-8. Matevž ŠREKL / Tjaša DELAK (LJU), Miha HORVAT / Maja KERSNIK (MLA/OLI), Rok TRAMPUŽ / Kaja JAMNIK (MED), Gašper ZUPANČIČ/Nina KOTAR (BIT), 9.-11. Miha PLEVNIK / Ana HARTMAN (OLI),  Aljoša ROVAN / Bojana KLAUS (BRE/ZAG), Marko SVAGUŠA / Mateja FINK (KUN/BIT)