1. turnir European Badminton Circuit 2004/05

 

MEDNARODNO PRVENSTVO BOLGARIJE

BULGARIAN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIPS 2004

Sofija, 16.-19. september 2004

 

 

A/ REZULTATI IN UVRSTITVE SLOVENSKIH IGRALCEV

 

MOŠKI POSAMEZNO (46 igralcev)

Kvalifikacije (22 igralcev – 8 kvalifikantov)

Slovenski igralci niso nastopili v kvalifikacijah

Glavni turnir (32 igralcev):

1. kolo:           Luka KUMELJ : Konstantin KOSTADINOV (BUL) 15/8, 15/9

Miha ŠEPEC ml. : Blagovest KISJOV (BUL) 11/15, 15/7, 15/3

Marko KROFLIČ : Julijan HRISTOV (BUL) 3/15, 7/15

2. kolo:           Luka KUMELJ : Simon HARDCASTLE (ENG) 12/15, 14/17

                        Miha ŠEPEC ml. : Krasimir JANKOV (BUL) 15/8, 9/15, 15/9

Četrtfinale:      Miha ŠEPEC ml. : Maxime MORA (FRA) 15/13, 15/11

Polfinale:        Miha ŠEPEC ml. : Nathan RICE (ENG) 2/15, 7/15

Uvrstitve:      3.-4. mesto Miha ŠEPEC ml., 9.-16. mesto Luka KUMELJ, 17.-32. mesto Marko KROFLIČ

 

ŽENSKE POSAMEZNO (37 igralk)

Kvalifikacije (7 igralk – 2 kvalifikantki)

Slovenske igralke niso nastopale v kvalifikacijah

Glavni turnir (32 igralk):

1. kolo:           Mateja FINK : Eleanor COX (ENG) 9/11, 3/11

                        Maja KERSNIK : Linda ZEČIRI (BUL) 2/11, 11/0, 2/11

                        Urška SILVESTER : Atanaska SPASOVA (BUL) 11/2, 11/6

                        Špela SILVESTER : Alaa YOUSSEF (EGY) 2:0 w.o.

Maja TVRDY : Ivana JOVANOVSKA (BUL) 11/0, 11/2

2. kolo:           Urška SILVESTER : Elisabeth CANN (ENG) 12/13, 5/11

                        Špela SILVESTER : Jill PITTARD (ENG) 11/5, 9/11, 11/8

Maja TVRDY : Gabriela BANOVA (BUL) 11/5, 11/3

Četrtfinale:      Špela SILVESTER : Yuan WEMYSS (SCO) 0/11, 3/11

                        Maja TVRDY : Susan HUGHES (SCO) 8/11, 11/7, 3/11

Uvrstitve:      5.-8. mesto Špela SILVESTER, Maja TVRDY, 9.-16. mesto Urška SILVESTER, 17.-32. Mateja FINK, Maja KERSNIK

 

MOŠKE DVOJICE   (29 dvojic):

Kvalifikacije (7 dvojic – 2 kvalifikantki)

Slovenski igralci niso nastopili v kvalifikacijah

Glavni turnir (24 dvojic):

1. kolo:           Marko KROFLIČ / Luka KUMELJ : Matthew HONEY / Ashley THILTHORPE (ENG) 14/17, 2/15

Andrej POHAR / Miha ŠEPEC ml. prosta

2. kolo:           Andrej POHAR / Miha ŠEPEC ml. : Boris KESOV / Maxime MORA (BUL/FRA) 15/11, 15/6

Četrtfinale:      Andrej POHAR / Miha ŠEPEC ml. : Konstantin DOBREV / Aleksej ŠIŠOV (BUL) 17/16, 15/11

Polfinale:        Andrej POHAR / Miha ŠEPEC ml. : Khosadalina Gordown RUBEN / Aji Basuki SINDORO (INA) 5/15, 6/15

Uvrstitvi:       3.-4. mesto Andrej POHAR / Miha ŠEPEC ml., 17.-24. Marko KROFLIČ / Luka KUMELJ

 

ŽENSKE DVOJICE (18 dvojic):

1. kolo:                       Urška SILVESTER / Špela SILVESTER prosti

                        Mateja FINK / Dobrinka STOJANOVA (BUL) prosti

                        Maja KERSNIK / Maja TVRDY prosti

2. kolo:           Urška SILVESTER / Špela SILVESTER : Paraškeva NEJKOVA / Dimitrija POPSTOJKOVA (BUL) 15/8, 15/5

                        Mateja FINK / Dobrinka STOJANOVA (BUL) : Michelle DOUGLAS / Yuan WEMYSS (SCO) 5/15, 11/15

                        Maja KERSNIK / Maja TVRDY : Irena ATANASOVA / Sibel TARAKČIJEVA (BUL) 15/2, 15/0

Četrtfinale:      Urška SILVESTER / Špela SILVESTER : Hayley CONNOR /  Jenny WALLWORK (ENG) 10/15, 8/15

                        Maja KERSNIK / Maja TVRDY : Michelle DOUGLAS / Yuan WEMYSS (SCO)15/10, 15/8

Polfinale:        Maja KERSNIK / Maja TVRDY : Diana DIMOVA / Linda ZEČIRI (BUL) 8/15, 7/15      

Uvrstitve:      3.-4. mesto Maja KERSNIK / Maja TVRDY, 5.-8. mesto Urška SILVESTER / Špela SILVESTER, 9.-17. mesto Mateja FINK / Dobrinka STOJANOVA (BUL)

 

MEŠANE DVOJICE (25 dvojic):

Kvalifikacije (2 dvojici – 1 kvalifikantka)

Slovenski igralci niso nastopili v kvalifikacijah
Glavni turnir (24 dvojic):

1. kolo:           Marko KROFLIČ / Mateja FINK : Baptiste CAREME / Alexandra-Gabriela OLARIU (FRA/ROM) 7/15, 5/15

                        Andrej POHAR / Urška SILVESTER prosta

2. kolo:           Andrej POHAR / Urška SILVESTER : Krasimir JANKOV / Linda ZEČIRI (BUL) 10/15, 15/11, 15/10

 Četrtfinale:     Andrej POHAR / Urška SILVESTER : Steve FOSTER / Jenny WALLWORK (ENG) 8/15, 9/15

Uvrstitev:      5.-8. mesto Andrej POHAR / Urška SILVESTER, 17.-24. mesto Marko KROFLIČ / Mateja FINK

 

 

 

B/ ZMAGOVALCI

 

Moški posamezno:      Nathan RICE (ENG)

Ženske posamezno:     Elisabeth CANN (ENG)

Moške dvojice:           Khosadalina Gordown RUBEN / Aji Basuki SINDORO (INA)

Ženske dvojice:          Ragna INGOLFSDOTTIR / Sara JONSDOTTIR (ISL)

Mešane dvojice:         Steve FOSTER / Jenny WALLWORK (ENG)