47. ČLANSKO PRVENSTVO REPUBLIKE SLOVENIJE

 31. januar in 1. februar 2004

 

A/ REZULTATI IN UVRSTITVE ČLANOV BK OLIMPIJA

 

MOŠKI POSAMEZNO (57 igralcev):

Kvalifikacije (33 igralcev – 8 kvalifikantov):

Predkolo:        Anže ŽUPANIČ : Anže BLAŽIČ (BIT) 15/3, 15/3

1. kolo:           Miha ŠEPEC st. : Jaka ŠUŠTERŠIČ (BIT)  15/8, 15/11

                        Jure BABNIK : Blaž BEČAN (MED) 15/7, 11/15, 4/15

                        Anže ŽUPANIČ : Klemen PONGRAC (BIT) 15/7, 15/2

Mitja ŽORGA : Žiga FRASS (BIT) 13/15, 9/15

Jure ZALETEL : Matjaž ŽALIG (MLA) 11/15, 7/15

2. kolo:           Miha ŠEPEC st. : Milko PEČANIČ (MLA) 6/15, 9/15

                        Anže ŽUPANIČ : Daniel NOVAK (MLA) 15/4, 9/15, 15/12

Uvrščen na glavno tekmovanje: Anže ŽUPANIČ

Glavni turnir (32 igralcev):

1. kolo:           Andrej POHAR : Iztok BRAVHAR (BIT) 15/3, 15/0

                        Rok ZALETEL : Mili ARAPOVIĆ (BIT) 10/15, 2/15

                        Anže ŽUPANIČ : Aleš MURN (TOM) 2/15, 3/15

                        Miha ŠEPEC ml. : Rok ČINČ (MLA) 15/5, 9/15, 15/1

                        Nejc BOLJKA : Tadej ŠEME (BIT) 15/5, 15/2

2. kolo:           Andrej POHAR : Žiga JELOČNIK (BIT) 15/0, 15/1

                        Miha ŠEPEC ml. : Milko PEČANIČ (MLA) 15/8, 15/5

                        Nejc BOLJKA : Aleš FORJAN (ARG) 10/15, 15/4, 15/11

Četrtfinale:      Andrej POHAR : Samo LIPUŠČEK (BAD) 15/10, 15/3

                        Miha ŠEPEC ml. : Aleš MURN (TOM) 15/8, 15/1

                        Nejc BOLJKA : Luka KUMELJ (BAD) 6/15, 8/15

Polfinale:        Andrej POHAR : Luka PETRIČ (ARG) 15/13, 15/5

                        Miha ŠEPEC ml. : Luka KUMELJ (BAD) 15/4, 15/8

Finale:            Andrej POHAR : Miha ŠEPEC ml.  15/1, 14/6 w.o.

Uvrstitve:      1. mesto Andrej POHAR, 2. mesto Miha ŠEPEC ml., 5.-8. mesto Nejc BOLJKA, 17.-32. mesto Rok ZALETEL, Anže ŽUPANIČ, 33.-48. Miha ŠEPEC st., 49.-64. mesto Jure BABNIK, Mitja ŽORGA, Jure ZALETEL  

 

ŽENSKE POSAMEZNO (24 igralk):

Kvalifikacije (12 igralk – 4 kvalifikantke)

1. kolo:           Ana HARTMAN : Špela ZAJKO (KUN) 5/11, 5/11

Ana HARTMAN se ni uvrstila na glavno tekmovanje

Glavni turnir (16 igralk):

1. kolo:           Maja TVRDY : Polona SLOKAN (JEŽ) 11/0, 11/0

Ana KOVAČ : Špela SILVESTER (BLI) 1/11, 0/11

                        Maja KERSNIK : Tjaša ŠEME (BIT) 11/1, 11/2

Četrtfinale:      Maja TVRDY : Nina  JAKOPIČ (JEŽ) 11/0, 11/0

                        Maja KERSNIK : Mateja FINK (BIT) 11/2, 11/3

Polfinale:        Maja TVRDY : Špela SILVESTER (BLI) 11/2, 11/8

                        Maja KERSNIK : Urška SILVESTER (BLI) 8/11, 11/8, 6/11

Finale:            Maja TVRDY : Urška SILVESTER (BLI) 11/4, 6/11, 11/7

Uvrstitve:      1. mesto Maja TVRDY (OLI), 3.-4. mesto Maja KERSNIK, 9.-16. mesto Ana KOVAČ, 21.-24. mesto Ana HARTMAN

 

MOŠKE DVOJICE (19 dvojic):

Kvalifikacije (8 dvojic – 4 kvalifikantke):

1. kolo:           Danče POHAR / Jure BABNIK : Blaž BEČAN / Gregor KERN (MED) 15/9, 17/16

                        Anže ŽUPANIČ / Rok ZALETEL neposredno na glavni turnir

2. kolo:           Danče POHAR / Jure BABNIK : Daniel NOVAK / Jernej NOVAK (MLA) 7/15, 9/15

Dvojica Danče POHAR / Jure BABNIK se ni uvrstila na glavni turnir.

Glavni turnir (15 dvojic):

1. kolo:           Andrej POHAR / Aleš MURN (TOM) : Rok TRAMPUŽ / Matevž ŠREKL (MED/BAD) 15/1, 15/6

                        Nejc BOLJKA / Miha HORVAT (MLA) : Dušan SKERBIŠ / Gašper PLESTENJAK (TOM/BAD) 15/7, 14/17, 15/5

                        Jure ZALETEL / Slavko ŽUPANIČ : Anže ŽUPANIČ / Rok ZALETEL 10/15, 3/15

Četrtfinale:      Andrej POHAR / Aleš MURN (TOM) : Daniel NOVAK / Jernej NOVAK (MLA) 15/4, 15/5

                                   Nejc BOLJKA / Miha HORVAT (MLA) : Anže ŽUPANIČ / Rok ZALETEL 15/9, 15/6

Polfinale:        Andrej POHAR / Aleš MURN (TOM) : Rok ČINČ / Iztok UTROŠA (MLA) 15/3, 15/2

                        Nejc BOLJKA / Miha HORVAT (MLA) : Aleš FORJAN / Luka PETRIČ (ARG) 15/12, 15/3

Finale:            Andrej POHAR / Aleš MURN (TOM) : Nejc BOLJKA / Miha HORVAT (MLA) 15/5, 15/9

Uvrstitve: 1. mesto Andrej POHAR / Aleš MURN (TOM), 2. mesto Nejc BOLJKA / Miha HORVAT (MLA), 9.-15. mesto Jure ZALETEL / Slavko ŽUPANIČ, 16.-18. mesto Danče POHAR / Jure BABNIK

 

ŽENSKE DVOJICE (6 dvojic):

Glavni turnir:

1. kolo:           Maja TVRDY / Maja KERSNIK prosti

Ana KOVAČ / Maja POHAR : Urška SILVESTER / Špela SILVESTER (BLI) 9/15, 1/15

Polfinale:        Maja TVRDY / Maja KERSNIK : Mateja FINK / Nina JAKOPIČ (BIT/JEŽ) 15/7, 15/9

Finale:            Maja TVRDY / Maja KERSNIK : Urška SILVESTER / Špela SILVESTER (BLI) 15/8, 15/7

Uvrstitvi:       1. mesto Maja TVRDY / Maja KERSNIK, 5.-6. mesto Ana KOVAČ / Maja POHAR

 

MEŠANE DVOJICE (9 dvojic):

Glavni turnir:

1. kolo:           Marko KROFLIČ (BIT) / Maja TVRDY : Gašper PLESTENJAK (BAD) / Maja KERSNIK 15/13, 17/14

Andrej POHAR / Maja POHAR prosta

Rok ZALETEL / Ana HARTMAN : Gašper ZUPANČIČ / Nina KOTAR (BIT) 4/15, 15/11, 6/15

Četrtfinale:      Marko KROFLIČ (BIT) / Maja TVRDY : Aleš MURN/ Špela SILVESTER (TOM/BLI) 15/12, 16/17. 6/15

                        Andrej POHAR / Maja POHAR : Marko SVAGUŠA / Maša ČERNIČ (KUN/BIT) 2:0 w.o.

Polfinale         Andrej POHAR / Maja POHAR : Aleš FORJAN / Polona SLOKAN (ARG/JEŽ) 15/4, 15/6

Finale:            Andrej POHAR / Maja POHAR : Aleš MURN / Špela SILVESTER  (TOM/BLI) 15/4, 15/3

Uvrstitve: 1. mesto Andrej POHAR / Maja POHAR, 5.-7. mesto Marko KROFLIČ (BIT) /

Maja TVRDY, 8.-9. mesto Gašper PLESTENJAK (BAD) / Maja KERSNIK, Rok ZALETEL /

Ana HARTMAN

 

 

B/ VRSTNI RED

 

MOŠKI POSAMEZNO:

1. Andrej POHAR (OLI), 2. Miha ŠEPEC ml. (OLI), 3.-4. Luka PETRIČ (ARG), Luka KUMELJ (BAD), 5.-8. Samo LIPUŠČEK (BAD), Miha HORVAT (MLA), Aleš MURN (TOM), Nejc BOLJKA (OLI), 9.-16. Žiga JELOČNIK (BIT), Iztok OSTROŽNIK (SPI), Mili ARAPOVIĆ (BIT),  Matevž ŠREKL (BAD), Jernej NOVAK (MLA), Milko PEČANIČ (MLA), Aleš FORJAN (ARG), Marko KROFLIČ (BIT), 17.-32. Iztok BRAVHAR (BIT), Blaž BEČAN (MED), Marko OBLAK (SMA), Andrej HORVAT (ARG), Žiga HLADNIK (BIT), Rok ZALETEL (OLI), Jure KELHER (BIT), Matjaž SKETELJ (BAD), Tadej JEZERNIK (TOM), Anže ŽUPANIČ (OLI), Marko SVAGUŠA (KUN), Rok ČINČ (MLA), Jernej VERNIK (BAD), Tadej ŠEME (BIT), Rok TRAMPUŽ (MED), Matjaž ŽALIG (MLA), 33.-40. Branko PODVINSKI (PIŠ), Miha ŠEPEC st. (OLI), Iztok UTROŠA (MLA), Šefik MAŠIĆ (BIT), Daniel NOVAK (MLA), Miha KOŠNIK (KUN), Žiga FRASS (BIT), Matjaž HOLZ (JEŽ), 41.-56. Gašper ZUPANČIČ (BIT), Matevž BAJUK (TOM), Jaka ŠUŠTERŠIČ (BIT), Aljoša TURK (TOM), Bojan STRAH ( JEŽ), Karli RUŽIČ (TOM), Jure BABNIK (OLI), Klemen PONGRAC (BIT), Andrej ZWITTER (BIT), Gregor KERN (MED), Mitja ŽORGA (OLI), Tadej ŠKOF (PIŠ), Jure ZALETEL (OLI), 57. Anže BLAŽIČ (BIT)

 

ŽENSKE POSAMEZNO:   

1. Maja TVRDY (OLI), 2. Urška SILVESTER (BLI), 3.-4. Špela SILVESTER (BLI), Maja KERSNIK, 5.-8. Nina JAKOPIČ (JEŽ), Taja Borštnar (TOM), Nina KOTAR (BIT), Mateja FINK (BIT), 9.-16. Polona SLOKAN (JEŽ), Martina BUKOVEC (MLA), Ana KOVAČ (OLI), Tjaša DELAK (KON), Tina JEZERNIK (TOM), Blažka ANDOLŠEK (TOM), Maša ČERNIČ (BIT), Tjaša ŠEME (BIT), 17.-20. Špela ZAJKO (KUN), Tisa SENČUR (BAD), Bojana KLAVS (SPI), Nina ŠKORNIK (BIT), 21.-24. Ana HARTMAN (OLI), Nada STOJILKOVSKI (NOV), Ljubica MEDVEŠČEK (JEŽ), Petra BAJCAR (JEŽ)

 

MOŠKE DVOJICE:

1. Andrej POHAR / Aleš MURN (OLI/TOM), 2. Nejc BOLJKA / Miha HORVAT (OLI/MLA), 3.-4. Rok ČINČ / Iztok UTROŠA (MLA), Aleš FORJAN / Luka PETRIČ (ARG), 5.-8. Jernej NOVAK / Daniel NOVAK (MLA), Bojan STRAH / Stane KOPRIVŠEK (JEŽ), Anže ŽUPANIČ / Rok ZALETEL (OLI), Tadej JEZERNIK / Mili ARAPOVIĆ (TOM/BIT), 9.-15. Rok TRAMPUŽ / Matevž ŠREKL (MED/BAD), Andrej HORVAT / Marko SVAGUŠA (ARG/KUN), Marko KROFLIČ / Tadej ŠEME (BIT), Matjaž SKETELJ / Luka KUMELJ (BAD), Slavko ŽUPANIČ / Jure ZALETEL (OLI), Dušan SKERBIŠ / Gašper PLESTENJAK (TOM/BAD), Aljoša TURK / Matevž BAJUK (TOM), 16.-18. Danče POHAR / Jure BABNIK (OLI), Iztok BRAVHAR / Samo RUBIN (BIT), Žiga JELOČNIK / Klemen PONGRAC (BIT), 19. Gregor KERN / Blaž BEČAN (MED)

 

ŽENSKE DVOJICE:

1. Maja TVRDY / Maja KERSNIK (OLI), 2. Urška SILVESTER / Špela SILVESTER (BLI), 3.-4. Mateja FINK / Nina JAKOPIČ (BIT/JEŽ), Nina KOTAR / Maša ČERNIČ (BIT), 5.-6. Ana KOVAČ / Maja POHAR (OLI), Petra BAJCAR / Ljubica MEDVEŠČEK (JEŽ)

 

MEŠANE DVOJICE:

1. Andrej POHAR / Maja POHAR (OLI), 2. Aleš MURN /Špela SILVESTER (TOM/BLI), 3.-4. Dušan SKRBIŠ / Urška SILVESTER (TOM/BLI), Aleš FORJAN / Polona SLOKAN (ARG/JEŽ), 5.-7. Tjaša DELAK / Matevž ŠREKL (BAD), Marko KROFLIČ / Maja TVRDY (BIT/OLI), Gašper ZUPANČIČ / Nina KOTAR (BIT),. Gašper PLESTENJAK / Maja KERSNIK (BAD/OLI), Rok ZALETEL / Ana HARTMAN (OLI)